Ana sayfa » Betixir Mobil Ödeme Yapma

Betixir Mobil Ödeme Yapma

Betixir

Betixir ödeme alternatifleri arasında mobil ödeme de vardır. Betixir mobil ödeme yapma program uğruna siteye kayıt olduktan ileride müşteri hizmetlerine bağlanın ve mobil ödeme programını öğrenin. Telefonunuza indirebileceğiniz program Android ve İOS sürümlü aygıtlar uğruna değişiktir. Bu hedefle müşteri aktivitelerinden telefon sürümünüze ideal olanı programlamayı öğrenerek indirebilirsiniz.

Android aygıtlar uğruna kullanabileceğiniz mobil ödeme programını Google Play Store’dan indirebilirsiniz. İOS sürümlü aygıtlar uğrunsa App Store üzerinden program indirmeniz olası. Mobil ödeme program uğruna kullandığınız hattın faturalı ya da faturasız olması mühim değildir. Telefonunuzun mobil satın alma özelliğini aktif duruma getirdikten ileride dilediğiniz GSM operatörü ile ödeme yapılabilirsiniz.

Betixir mobil ödeme prosedürlerini program uğruna programa giriş yapın ve satın alma sayfasını açın. Bu sayfada satın alabileceğiniz çipler vardır. 5-100 TL arasında değişen sınırlarla çip satın alın. Mail yolu ile gönderilen 16 haneli kodu aldıktan ileride siteye giriş yapın ve para yatır sayfasını açın. Mobil ödeme tekniğini seçtikten ileride kodu yatırım formuna yapıştırın. Mobil ödeme prosedürleriniz 10 dakika uğrunda tamamlanacaktır.

Betixir Papara ile Ödeme Yapma

Betixir para yatırma teknikleri arasında bulabileceğiniz papara elektronik para ve ödeme sistemidir. Bu sistemi kullanmanız uğruna ilk olarak kendi isminiz bir papara hesabı oluşturmanız lüzuma. Papara hesabı meydana getirmek uğruna papara resmi sitesine giriş yapın ve papara hesabı aç başlığına tıklayın.

Papara hesabı açmak uğruna telefon numarası, E-posta adresi, Google adresi ve Facebook adresi kullanabilirsiniz. Kayıt olmak uğruna belirlediğiniz yöntemlere göre dilenen şahsi verileri doğru olarak doldurun ve onay verin. Açılan sayfada telefonunuza gönderilecek olan 6 haneli emniyet kodunu yazacağınız bir kutu yer alıyor. Telefonunuza gelen kodu sitede açılan ekrana girdikten ileride hesaplarınıza giriş yapılabilirsiniz.

Betixir Mobil Ödeme Yapma

Papara hesaplarınıza havale/EFT teknikleri ile para transferi yapılabilirsiniz. Elektronik ödeme sistemindeki paranızı çevrimiçi ödemelerde kullanabilirsiniz. Betixir ödemeleri uğruna de kullanabileceğiniz papara tekniğinin alt sınırı 50 TL’dir. Papara hesaplarınıza en az 50 TL yükledikten ileride siteye ödeme yapılabilirsiniz.

Papara ile ödeme program uğruna Betixir hesaplarınıza giriş yapın ve para yatır başlığına tıklayın. Açılan ödeme teknikleri uğrundan papara ödeme tekniğine tıklayın.

Açılan yatırım formuna yatırmak dilediğiniz tutarı girin ve onay verin. Açılan ekrana papara hesaplarınızda kayıtlı ad, soyad ve hesap numarasını girerek onay butonuna tıklayın.

Yeni sekmede papara hesaplarınıza giriş yapın ve Betixir yatırım formuna girdiğiniz tutarı aratarak para gönderme prosedürünü tamamlayın. İşleminiz 5-10 dakika uğrunda tamamlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir